SunarMliečny nápoj pre malé deti premium 4, 1 400 gMliečna dojčenská výživa

30,95 €
1 400 g (2,21 € za 100 g)vrátane DPH, plus
Momentálne nedostupné
Nedostupné v dm predajni
Poštovné zadarmo od 49 € s dm e-shop kontom
Bezplatné vrátenie aj v dm predajni
1 € = 1 active beauty bod
Iba online logo

Koniec zoznamu

Informácie o produkte

Popis produktu

  • mliečna výživa pre malé deti v prášku Sunar Premium 4
  • výhodné dvojbalenie - 2 x 700 g
  • s vitamínmi pre podporu imunity, mozgu a poznávacích funkcií
  • receptúra bez palmového oleja
  • vhodné pre deti od ukončeného 24. mesiaca
Mliečny nápoj pre malé deti Sunar Premium 4 má unikátne zloženie s mliečnym tukom, látkami a vitamínmi vyskytujúcimi sa v materskom mlieku, a preto je skvelou voľbou pre vaše dieťa od ukončeného 24. mesiaca. Kyselina alfa-linolénová, jedna z omega-3 mastných kyselín prispieva k rozvoju mozgu a vitamín A k správnemu fungovaniu imunitného systému. Pre zvýšenie vstrebávania železa je v batoľacom mlieku Sunar Premium 4 obsiahnutý vitamín C, čim napomáha rozvoju poznávacích funkcií. Následná mliečna dojčenská výživa Sunar premium 4 chutí lahodne!
dm-číslo produktu: 2127316
EAN: 8592084418236

Vlastnosti

Typ produktu:
detské mlieko
Odporúčaný vek:
od 2 rokov
Balenie:
multipack

Dôležité upozornenia

Počet mliečnych dávok v jedálničku postupne klesá so zvyšujúcim sa počtom nemliečnych jedál. Odporúčané denné dávky mlieka súorientačné, riaďte sa individuálnou potrebou dieťaťa a odporúčaním pediatra. Pri kŕmení nenechávajte dieťa bez dozoru, hrozí rizikozakuckania. Pre zdravie dojčiat a malých detí je dôležité správne dodržiavanie návodu na prípravu, používajte len priloženú odmerku, nemeňte pomer prášku a vody. Pri nesprávnom skladovaní a nedodržaním správneho návodu na prípravu môže dôjsť k ohrozeniu zdraviadieťaťa. Po konzumácii mlieka, najmä pred spaním, dbajte na hygienu ústnej dutiny. DÔLEŽITÉ UPOZORNENIE! Sunar Premium 4 je mliečnavýživa pre malé deti v prášku. Je určený na výživu malých detí od ukončeného 24. mesiaca veku dieťaťa. Má byť len súčasťouzmiešanej a vyváženej stravy. Dojčenie je pre novorodencov a dojčatá najlepší spôsob výživy. Sunar Premium 4 nie je určený akonáhrada materského mlieka v prvých šiestich mesiacoch života. Nie je určený pre deti do 12 mesiacov.

Dôležité upozornenie

Potravina je určená na osobitnú výživu dojčiat po narodení, ak nie sú dojčené. Pre zdravie dieťaťa dodržujte návod na prípravu a pokyny na skladovanie.

Použitie

Zarovnaná odmerka obsahuje 4,4 g Sunar Premium 4 a zodpovedá 87,3 kJ (20,8 kcal). 100 ml Sunar Premium 4 = 3 zarovnané odmerky (13, 3 g prášku) + 90 ml vody.

Zloženie

Presné označenie produktu: Mliečna výživa pre malé deti v prášku. Od ukončeného 24. mesiaca Odtučnené MLIEKO, Laktóza (z MLIEKA), Maltodextrín, SMOTANA (obsahuje MLIEČNY tuk), Slnečnicový olej, Repkový olej, Koncentrát srvátkovej bielkoviny (z MLIEKA), Kokosový olej, Vápenaté soli kyseliny ortofosforečnej, Citran draselný, Uhličitan vápenatý, Chlorid horečnatý, Chlorid sodný, RYBÍ olej, Emulgátor (SÓJOVÝ lecitín), L-askorban sodný, Cholín chlorid, Síran železnatý, L- askorbyl-6-palmitát, Inozitol, Síran zinočnatý, L-karnitín, D-α-tokoferol, Nikotínamid, D-pantotenát vápenatý, Síran meďnatý, Retinyl palmitát, Tiamínhydrochlorid, Riboflavín, Pyridoxínhydrochlorid, Jodid draselný, Seleničitan sodný, Kyselina listová, Fytomenadión, Cholekalciferol, D-biotín, Síran mangánatý, Kyanokobalamín Zloženie uvedené v internetovom obchode sa môže v niektorých prípadoch nepatrne líšiť od zloženia výrobku, ktorý Vám bude doručený. Ak Vám tieto odlišnosti nebudú z akýchkoľvek dôvodov vyhovovať, využite možnosť vrátenia tovaru v súlade s našimi Všeobecnými obchodnými podmienkami.

Príprava

1. Dôkladne si umyte a osušte ruky. Pripravte si čistý hrnček alebo hrnček s náustkom. 2. Prevarte pitnú vodu vhodnú pre deti a nec hajte ju vychladnúť napr. vo vodnom kúpeli na 40 °C. Vlejte požadované množstvo do vysterilizovaného hrnčeka či hrnčeka s náustkom ( dávkovanie - pozri tabuľku). Nespotrebovanú prevarenú vodu už na ďalšiu prípravu mlieka nepoužívajte. 3. Naplňte odmerku vrchovato práškom, prebytok zarovnajte o plastovú hranu vo viečku a vsypte do hrnčeka požadovaný počet odmeriek (pozri dávkovaciu tabuľku). Do bre zatvorte a dôkladne pretrepte, kým sa prášok nerozpustí. Používajte vždy len priloženú odmerku. 4. Pred podaním dieťaťu si skon trolujte na vnútornej strane zápästia, či teplota mlieka nie je vyššia ako 37 - 40 °C. Pripravenú porciu ihneď podávajte.

Výživové hodnoty

Priemerné výživové hodnotyza 100 ml výrobku pripraveného na konzumáciu
Energia262 kJ / 62 kcal
Tuky2,6 g
Tuky, z toho nasýtené mastné kyseliny0,9 g
Sacharidy8,3 g
Sacharidy, z toho cukry5,8 g
Bielkoviny1,3 g
Soľ0,06 g
Kyselina alfa-linolénová [Mastné kyseliny]; ALA49 mg
Laktóza5,6 g
Cholín, celkom9 mg
Kyselina dokosahexaénová (DHA)3,9 mg
Inositol3,3 mg
Kyselina linolová452 mg
Sodík24 mg
Karnitín1,3 mg
Vápnik108 mg
Chlorid50,5 mg
Železo1,2 mg
Fluorid< 62 µg
Kyselina listová7,3 µg
Jód9,3 µg
Draslík83 mg
Meď56 µg
Horčík6,65 mg
Mangán13,3 µg
Niacín0,43 mg
Kyselina pantoténová0,39 mg
Fosfor60 mg
Selén2,7 µg
Zinok0,67 mg
Biotín1,9 µg
Vitamín B 2, Riboflavín0,116 mg
Vitamín B 1, Tiamín0,065 mg
Vitamín A61 µg
Vitamín B 120,19 µg
Vitamín B 60,043 mg
Vitamín C11 mg
Vitamín D1,6 µg
Vitamín E0,82 mg
Vitamín K4,4 µg

Skladovanie

Skladujte na suchom a tmavom mieste pri teplote do 24 °C v dostatočnej vzdialenosti od tepelných zdrojov. Neskladujte v chladničke. Vždy podávajte iba čerstvo namiešanú porciu. Pripravenú porciu spotrebujte do 2 hodín. Nespotrebovanú porciu ďalej neuchovávajte aznova nepodávajte. Po príprave každej dávky balenie vždy starostlivo uzavrite a uložte na suchom a tmavom mieste. Obsah otvorenéhobalenia spotrebujte do 4 týždňov.

Adresa podniku

Hero Slovakia, s.r.o. Hero Slovakia, s.r.o., Podzámska 68, 949 01 Nitra

Vyrobené v

Švédsko

Podobné produkty

  1. Značka: Sunar; Názov produktu: Mliečny nápoj pre malé deti premium 3, 700 g; Právna kategória: Následná dojčenská výživa; Cena: 13,95 €; Základná cena: 700 g (1,99 € za 100 g); Dostupnosť: Status zelený Dostupné, Status sivý Vybrať si dm predajňuMliečny nápoj pre malé deti premium 3 Sunar
    13,95 €
    700 g (1,99 € za 100 g)
    SunarMliečny nápoj pre malé deti premium 3, 700 gNásledná dojčenská výživa
    (4)
    Dostupné
  2. Značka: Sunar; Názov produktu: Mliečny nápoj pre malé deti sensitive 3, 500 g; Cena: 10,95 €; Základná cena: 500 g (2,19 € za 100 g); Dostupnosť: Status zelený Dostupné, Status sivý Vybrať si dm predajňuMliečny nápoj pre malé deti sensitive 3 Sunar
    10,95 €
    500 g (2,19 € za 100 g)
    Dostupné

Koniec zoznamu