Balea PROFESSIONALRegeneračný olej na vlasy Oil Repair Intensiv, 100 ml
3,75 €
vrátane DPH, plus
Dostupné
Štandardné doručenie 2-3 pracovné dni
Poštovné zadarmo od 49 € s dm e-shop kontom
Bezplatné vrátenie aj v dm predajni
1 € = 1 active beauty bod
Koniec zoznamu
Informácie o produkte
Popis produktu
Popis produktu
- Balea Professional Oil Repair Intensiv - intenzívny regeneračný olej na vlasy
- S arganovým olejom
- Ultraľahké, nemastné zloženie na každodenné použitie
- Na veľmi namáhané a suché vlasy, nezaťažuje vlasy
- S ochranou pred tepelným stylingom až do 230 °C
Regeneračný olej na vlasy Balea Professional Oil Repair Intensiv je určený na starostlivosť o veľmi namáhané a suché vlasy. Ultraľahké, nemastné zloženie s arganovým olejom pomáha vlasy ošetrovať, uhladzovať a zanecháva ich hebké a lesklé. Olej vlasy nezaťažuje a je vhodný na každodenné použitie. Poskytuje ochranu pred tepelným stylingom až do 230 °C.
dm-číslo produktu: 1700841
EAN: 4066447365467
Vlastnosti
Vlastnosti
- Textúra / konzistencia / aplikácia:
- olej
- Pôsobenie:
- starostlivosť
- Vlastnosti produktu:
- vegan
- Typ vlasov:
- suché vlasy, poškodené, nepoddajné
Dôležité upozornenia
Dôležité upozornenia
Produkt obsahuje vysoký podiel prírodných olejov, preto môže prísť k zmene zafarbenia alebo k jeho zakaleniu. Toto nemá žiaden vplyv na kvalitu výrobku. Chráňte pred priamym slnečným žiarením.
Zloženie
Zloženie
Parfum Limonene Helianthus Annuus Seed Oil Isododecane C11-13 Isoalkane Isohexadecane Dimethiconol Helianthus Annuus Hybrid Oil Dimethicone Argania Spinosa Kernel Oil Orbignya Oleifera Seed Oil Sclerocarya Birrea Seed Oil Trisiloxane CI 40800
Zloženie uvedené v internetovom obchode sa môže v niektorých prípadoch nepatrne líšiť od zloženia výrobku, ktorý Vám bude doručený.
Ak Vám tieto odlišnosti nebudú z akýchkoľvek dôvodov vyhovovať, využite možnosť vrátenia tovaru v súlade s našimi Všeobecnými obchodnými podmienkami.
Použitie
Použitie
Olej je možné použiť na ošetrenie vlasov ešte pred umytím, alebo do uterákom presušených vlasov po umytí. Suché vlasy vyhladí a dodá im zdravý lesk. Šetrne votrite malé množstvo oleja do vlasov až po končeky.
Adresa podniku
Adresa podniku
dm drogerie markt GmbH + Co. KG
Am dm-Platz 1, 76227 Karlsruhe
servicecenter@dm.de
Vyrobené v
Vyrobené v
Nemecko
Vhodné poradenstvo
Podobné produkty
- Značka: Balea PROFESSIONAL; Názov produktu: Intenzívny bezoplachový regeneračný balzam na vlasy Oil Repair Intensiv, 150 ml; Cena: 3,25 €; Základná cena: 150 ml (2,17 € za 100 ml); dm značka logo; Dostupnosť: Status zelený Dostupné, Status sivý Vybrať si dm predajňu3,25 €150 ml (2,17 € za 100 ml)Dostupné
Koniec zoznamu
Ostatní zákazníci si kúpili aj
- Značka: Balea PROFESSIONAL; Názov produktu: Intenzívny bezoplachový regeneračný balzam na vlasy Oil Repair Intensiv, 150 ml; Cena: 3,25 €; Základná cena: 150 ml (2,17 € za 100 ml); dm značka logo; Dostupnosť: Status zelený Dostupné, Status sivý Vybrať si dm predajňu3,25 €150 ml (2,17 € za 100 ml)Dostupné
Koniec zoznamu
Ďalšie produkty od Balea PROFESSIONAL



