Balea PROFESSIONALBalea Professional Oil Repair Intensive maska na poškodené vlasy, 300 ml
4,15 €
300 ml (1,38 € za 100 ml)vrátane DPH, plus
Dostupné
Štandardné doručenie 2-3 pracovné dni
Poštovné zadarmo od 49 € s dm e-shop kontom
Bezplatné vrátenie aj v dm predajni
1 € = 1 active beauty bod
Koniec zoznamu
Informácie o produkte
Popis produktu
Popis produktu
- maska na extrémne poškodené, lámavé a namáhané vlasy
- zanecháva vlasy hebké, pružné a lesklé
- ošetrujúce zloženie s trojnásobným olejovým komplexom a keratínom
- vhodná na starostlivosť o namáhané dĺžky a končeky vlasov
- pomáha znižovať lámavosť vlasov až o 80 %*
Balea Professional Oil Repair Intensive maska na poškodené vlasy je určená na intenzívnu starostlivosť o extrémne poškodené, lámavé a namáhané vlasy. Receptúra s trojnásobným olejovým komplexom a keratínom pomáha posilniť vlasové vlákno, zjemniť poškodené dĺžky a dodať vlasom pružnosť. Vlasy zanecháva hebké, hladké a prirodzene lesklé.
dm-číslo produktu: 1696984
EAN: 4066447241068
Vlastnosti
Vlastnosti
- Pôsobenie:
- starostlivosť
- Vlastnosti produktu:
- bez alkoholu, bez silikónov, bez sulfátov
- Typ vlasov:
- poškodené
Zloženie
Zloženie
Aqua , Cetearyl Alcohol , Glycerin , Stearamidopropyl Dimethylamine , Behentrimonium Chloride , Glyceryl Stearate , Butyrospermum Parkii Butter , Orbignya Oleifera Seed Oil , Argania Spinosa Kernel Oil , Sclerocarya Birrea Seed Oil , Hydrolyzed Keratin , Hydrolyzed Wheat Protein , Cetrimonium Chloride , Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride , Kaolin , Dicaprylyl Ether , Citric Acid , Tocopherol , Dipropylene Glycol , Parfum , Sodium Benzoate.
Zloženie uvedené v internetovom obchode sa môže v niektorých prípadoch nepatrne líšiť od zloženia výrobku, ktorý Vám bude doručený.
Ak Vám tieto odlišnosti nebudú z akýchkoľvek dôvodov vyhovovať, využite možnosť vrátenia tovaru v súlade s našimi Všeobecnými obchodnými podmienkami.
Adresa podniku
Adresa podniku
dm drogerie markt GmbH + Co. KG
Am dm-Platz 1, DE-76227 Karlsruhe
servicecenter@dm.de
Vhodné poradenstvo
Podobné produkty
- Značka: Balea PROFESSIONAL; Názov produktu: Intenzívny bezoplachový regeneračný balzam na vlasy Oil Repair Intensiv, 150 ml; Cena: 3,25 €; Základná cena: 150 ml (2,17 € za 100 ml); dm značka logo; Dostupnosť: Status zelený Dostupné, Status sivý Vybrať si dm predajňu3,25 €150 ml (2,17 € za 100 ml)Dostupné
Koniec zoznamu
Ostatní zákazníci si kúpili aj
- Značka: Balea PROFESSIONAL; Názov produktu: Intenzívny bezoplachový regeneračný balzam na vlasy Oil Repair Intensiv, 150 ml; Cena: 3,25 €; Základná cena: 150 ml (2,17 € za 100 ml); dm značka logo; Dostupnosť: Status zelený Dostupné, Status sivý Vybrať si dm predajňu3,25 €150 ml (2,17 € za 100 ml)Dostupné
Koniec zoznamu
Ďalšie produkty od Balea PROFESSIONAL



