Značka: revalid; Názov produktu: Šampón na vlasy Bond Repair, 200 ml; Cena: 12,95 €; Základná cena: 200 ml (6,48 € za 100 ml); Nový logo; Dostupnosť: Status zelený Dostupné, Status sivý Vybrať si dm predajňu
Značka: revalid; Názov produktu: Kondicionér na vlasy Bond Reapir, 200 ml; Cena: 14,95 €; Základná cena: 200 ml (7,48 € za 100 ml); Nový logo; Dostupnosť: Status zelený Dostupné, Status sivý Vybrať si dm predajňu
Značka: revalid; Názov produktu: Šampón na vlasy pre mužov Energizing, 200 ml; Cena: 15,95 €; Základná cena: 200 ml (7,98 € za 100 ml); Nový logo; Dostupnosť: Status zelený Dostupné, Status sivý Vybrať si dm predajňu
Značka: revalid; Názov produktu: Šampón prozi rednutiu vlasov STIMULATING, 200 ml; Cena: 15,95 €; Základná cena: 200 ml (7,98 € za 100 ml); Nový logo; Dostupnosť: Status červený Nedostupné, Status sivý Vybrať si dm predajňu