Značka: deserved; Názov produktu: Sprchovacia pena Honey Greek Yogurt, 250 ml; Cena: 5,95 €; Základná cena: 250 ml (2,38 € za 100 ml); Nový logo; Dostupnosť: Status zelený Dostupné, Status sivý Vybrať si dm predajňu
Značka: deserved; Názov produktu: Sprchovacia pena Ginger Citrus Shot, 250 ml; Cena: 5,95 €; Základná cena: 250 ml (2,38 € za 100 ml); Nový logo; Dostupnosť: Status zelený Dostupné, Status sivý Vybrať si dm predajňu
Značka: deserved; Názov produktu: Sprchovacia pena Strawberry Milkshake, 250 ml; Cena: 5,95 €; Základná cena: 250 ml (2,38 € za 100 ml); Nový logo; Dostupnosť: Status červený Nedostupné, Status sivý Vybrať si dm predajňu