CIAOVankúšiky pre mačky Churu Bites kura, 30 gDoplnkové krmivo

  • bez konzervačných látok

2,65 €
vrátane DPH, plus
Dostupné
Štandardné doručenie 2-3 pracovné dni
Nedostupné v dm predajni
Poštovné zadarmo od 49 € s dm e-shop kontom
Bezplatné vrátenie aj v dm predajni
1 € = 1 active beauty bod
Nový logoIba online logo

Koniec zoznamu

Informácie o produkte

Popis produktu

  • lahodné kuracie maškrty pre mačky CIOA Churu Bites
  • vankúšiky s krémovou náplňou vo vnútri
  • kombinácia dvoch textúr v jednom súste
  • ideálne ako odmena alebo malá pochúťka s príchuťou kuracieho mäsa
  • obsah: 3 x 10 g = 30 g
Maškrty CIAO Churu Bites kura sú lahodnou odmenou pre mačky, ktorá spája dve textúry v jednom súste. Každý kúsok má tvar vankúšika s jemne pečeným kuracím obalom a lahodnou krémovou náplňou vo vnútri. Vďaka svojej jedinečnej forme a neodolateľnej kuracej chuti sú ideálne ako malá pochúťka medzi hlavnými jedlami alebo ako motivácia pri hre. Kuracie maškrty pre mačky CIAO Churu Bites ponúkajú zábavný a chutný spôsob, ako spestriť jedálniček domáceho miláčika a urobiť mu radosť.
dm-číslo produktu: 3157642
EAN: 4262365730534

Vlastnosti

Vlastnosti produktu:
bez obsahu obilnín, bez konzervačných látok
Druh zvieraťa:
mačka

Kŕmny návod

Pokyny ku kŕmeniu: krmivo podávajte mačke ako maškrtu. Zvieraťu denne zabezpečte čistú a čerstvú vodu.

Registračné číslo Krmivo

VCN116

Analytické zložky

Bielkoviny 30 %, Obsah tuku 5 %, Hrubá vláknina 0,3 %, Hrubý popol 2 %, Vlhkosť 60 %, Energetická hodnota 1500 kcal/kg.

Zloženie

kurča (57,0 %), tuniak (12,5 %), tapioka (sušená), vaječný bielok v prášku, kazeinát sodný, extrakt z kurčaťa (0,7 %), výťažok z kvasníc Zloženie uvedené v internetovom obchode sa môže v niektorých prípadoch nepatrne líšiť od zloženia výrobku, ktorý Vám bude doručený. Ak Vám tieto odlišnosti nebudú z akýchkoľvek dôvodov vyhovovať, využite možnosť vrátenia tovaru v súlade s našimi Všeobecnými obchodnými podmienkami.

Prídavné látky

Technologické prísady: Guarová guma. Senzorické prísady: Arómy, paprikový oleoresin. Výživové prísady: Vitamín E 180 mg.

Skladovanie

Po otvorení krmivo uskladnite v chladničke a spotrebujte do nasledujúceho dňa. Odporúčaný dátum spotreby a číslo šarže: pozrite si údaje vo vrchnej časti balenia.

Adresa podniku

Inaba-Foods (Europe) GmbH Düsseldorf Germany https://inabafoods-europe.com

Podobné produkty

  1. Značka: CIAO; Názov produktu: Vankúšiky pre mačky Churu Bites kura a tuniak, 30 g; Právna kategória: Doplnkové krmivo; Cena: 2,65 €; Nový logo, Iba online logo; Dostupnosť: Status zelený Dostupné, Status červený Všetky dm predajneVankúšiky pre mačky Churu Bites kura a tuniak CIAO
    Nový logoIba online logo
    2,65 €
    Dostupné
    Všetky dm predajne
  2. Značka: CIAO; Názov produktu: Krémová pochúťka pre mačky Churu kura, 56 g; Právna kategória: Doplnkové krmivo; Cena: 2,65 €; Základná cena: 56 g (4,73 € za 100 g); Nový logo, Iba online logo; Dostupnosť: Status zelený Dostupné, Status červený Všetky dm predajneKrémová pochúťka pre mačky Churu kura CIAO
    Nový logoIba online logo
    2,65 €
    56 g (4,73 € za 100 g)
    Dostupné
    Všetky dm predajne
  3. Značka: CIAO; Názov produktu: Krémová pochúťka pre psy kura, 56 g; Právna kategória: Doplnkové krmivo; Cena: 2,65 €; Základná cena: 56 g (4,73 € za 100 g); Nový logo, Iba online logo; Dostupnosť: Status zelený Dostupné, Status červený Všetky dm predajneKrémová pochúťka pre psy kura CIAO
    Nový logoIba online logo
    2,65 €
    56 g (4,73 € za 100 g)
    Dostupné
    Všetky dm predajne
  4. Značka: CIAO; Názov produktu: Krémová pochúťka pre mačky Churu s tuniakom, 56 g; Právna kategória: Doplnkové krmivo; Cena: 2,65 €; Základná cena: 56 g (4,73 € za 100 g); Nový logo, Iba online logo; Dostupnosť: Status zelený Dostupné, Status červený Všetky dm predajneKrémová pochúťka pre mačky Churu s tuniakom CIAO
    Nový logoIba online logo
    2,65 €
    56 g (4,73 € za 100 g)
    Dostupné
    Všetky dm predajne
  5. Značka: CIAO; Názov produktu: Krémová pochúťka pre mačky Churu kura a syr, 280 g; Právna kategória: Doplnkové krmivo; Cena: 11,95 €; Základná cena: 280 g (4,27 € za 100 g); Nový logo, Iba online logo; Dostupnosť: Status zelený Dostupné, Status červený Všetky dm predajneKrémová pochúťka pre mačky Churu kura a syr CIAO
    Nový logoIba online logo
    11,95 €
    280 g (4,27 € za 100 g)
    Dostupné
    Všetky dm predajne
  6. Značka: CIAO; Názov produktu: Krémová pochuťka pre mačky Churu tuniak s lososom, 56 g; Právna kategória: Doplnkové krmivo; Cena: 2,65 €; Základná cena: 56 g (4,73 € za 100 g); Nový logo, Iba online logo; Dostupnosť: Status zelený Dostupné, Status červený Všetky dm predajneKrémová pochuťka pre mačky Churu tuniak s lososom CIAO
    Nový logoIba online logo
    2,65 €
    56 g (4,73 € za 100 g)
    Dostupné
    Všetky dm predajne
  7. Značka: CIAO; Názov produktu: Krémová pochúťka pre mačky Churu kura a tuniak, 280 g; Právna kategória: Doplnkové krmivo; Cena: 11,95 €; Základná cena: 280 g (4,27 € za 100 g); Nový logo, Iba online logo; Dostupnosť: Status zelený Dostupné, Status červený Všetky dm predajneKrémová pochúťka pre mačky Churu kura a tuniak CIAO
    Nový logoIba online logo
    11,95 €
    280 g (4,27 € za 100 g)
    Dostupné
    Všetky dm predajne
  8. Značka: CIAO; Názov produktu: Krémová pochúťka pre psy Churu kura s lososom, 56 g; Právna kategória: Doplnkové krmivo; Cena: 2,65 €; Základná cena: 56 g (4,73 € za 100 g); Nový logo, Iba online logo; Dostupnosť: Status zelený Dostupné, Status červený Všetky dm predajneKrémová pochúťka pre psy Churu kura s lososom CIAO
    Nový logoIba online logo
    2,65 €
    56 g (4,73 € za 100 g)
    Dostupné
    Všetky dm predajne
  9. Značka: CIAO; Názov produktu: Krémová pochúťka pre mačky Churu kura s tuniakom, 280 g; Právna kategória: Doplnkové krmivo; Cena: 11,95 €; Základná cena: 280 g (4,27 € za 100 g); Nový logo, Iba online logo; Dostupnosť: Status zelený Dostupné, Status červený Všetky dm predajneKrémová pochúťka pre mačky Churu kura s tuniakom CIAO
    Nový logoIba online logo
    11,95 €
    280 g (4,27 € za 100 g)
    Dostupné
    Všetky dm predajne
  10. Značka: CIAO; Názov produktu: Krémová pochúťka pre psy Churu kura a kura so syrom, 280 g; Právna kategória: Doplnkové krmivo; Cena: 11,95 €; Základná cena: 280 g (4,27 € za 100 g); Nový logo, Iba online logo; Dostupnosť: Status zelený Dostupné, Status červený Všetky dm predajneKrémová pochúťka pre psy Churu kura a kura so syrom CIAO
    Nový logoIba online logo
    11,95 €
    280 g (4,27 € za 100 g)
    Dostupné
    Všetky dm predajne

Koniec zoznamu