BaleaObnovujúca kúra na vlasy s avokádovým olejom a mangovým maslom, 300 ml
3,15 €
300 ml (1,05 € za 100 ml)vrátane DPH, plus
Dostupné
Štandardné doručenie 2-3 pracovné dni
Poštovné zadarmo od 49 € s dm e-shop kontom
Bezplatné vrátenie aj v dm predajni
1 € = 1 active beauty bod
Koniec zoznamu
Informácie o produkte
Popis produktu
Popis produktu
- obnovujúca kúra na poškodené a lámavé vlasy
- s avokádovým olejom a mangovým maslom
- ošetruje vlasy bez zaťaženia, zanecháva vlasy jemné, pružné a vláčne
- uľahčuje rozčesávanie vlasov
- vegan
Balea obnovujúca kúra na vlasy s avokádovým olejom a mangovým maslom je určená na starostlivosť o poškodené a lámavé vlasy. Bohaté zloženie vlasy zanecháva jemné, bez zaťaženia, pružné a vláčne. Kúra zároveň uľahčuje rozčesávanie vlasov, vďaka čomu je česanie príjemnejšie. Vegánske zloženie je vhodné na pravidelnú starostlivosť o poškodené vlasy. Doprajte svojim vlasom hebký pocit a starostlivosť s obnovujúcou kúrou Balea.
dm-číslo produktu: 1674120
EAN: 4070765053357
Vlastnosti
Vlastnosti
- Pôsobenie:
- starostlivosť
- Typ pleti:
- každý typ pokožky
- Vlastnosti produktu:
- vegan
- Typ vlasov:
- poškodené
Dôležité upozornenia
Dôležité upozornenia
Zabráňte kontaktu s očami. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou.
Zloženie
Zloženie
INGREDIENTS/SASTOJCI/СЪСТАВКИ: AQUA, CETEARYL ALCOHOL, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, GLYCERYL STEARATE, ISOPROPYL MYRISTATE, PANTHENOL, PERSEA GRATISSIMA OIL, CETRIMONIUM CHLORIDE, MANGIFERA INDICA SEED BUTTER, GLYCERIN, ISOPROPYL ALCOHOL, SHEA BUTTER ETHYL ESTERS, CITRIC ACID, PARFUM, LINALOOL, SODIUM BENZOATE.
Zloženie uvedené v internetovom obchode sa môže v niektorých prípadoch nepatrne líšiť od zloženia výrobku, ktorý Vám bude doručený.
Ak Vám tieto odlišnosti nebudú z akýchkoľvek dôvodov vyhovovať, využite možnosť vrátenia tovaru v súlade s našimi Všeobecnými obchodnými podmienkami.
Použitie
Použitie
Jemne vmasírujte do vlhkých vlasov, nechajte krátko pôsobiť a dôkladne opláchnite. Vhodné na každodenné umývanie vlasov.
Adresa podniku
Adresa podniku
dm-drogerie markt dm-drogerie markt GmbH + Co.KG
Am dm-Platz 1, 76227 Karlsruhe
servicecenter@dm.de
Vyrobené v
Vyrobené v
Nemecko
Vhodné poradenstvo
Podobné produkty
- Značka: Balea PROFESSIONAL; Názov produktu: Intenzívny bezoplachový regeneračný balzam na vlasy Oil Repair Intensiv, 150 ml; Cena: 3,25 €; Základná cena: 150 ml (2,17 € za 100 ml); dm značka logo; Dostupnosť: Status zelený Dostupné, Status sivý Vybrať si dm predajňu3,25 €150 ml (2,17 € za 100 ml)Dostupné
Koniec zoznamu
Ostatní zákazníci si kúpili aj
Koniec zoznamu
Ďalšie produkty od Balea



